ХТО ТАКИЙ ОЛЕКСАНДР ПРЕСМАН ТА З ЧИМ ЙОГО ЇДЯТЬ?

Пресман Олександр Семенович, 10.04.1961 р.н., уродженець м. Києва. В 1992 році виїхав в США та отримав там громадянство. За даними правоохоронних органів США, Пресман є одним з контактів Семена Могилевича. Хрещеним батьком сина Пресмана є кримінальний авторитет Антімос Кухілава.

Підконтрольні Пресману підприємства є основними постачальниками продуктів та гарячого харчування до шкіл, лікарень, військових частин Одеської області.

Політична кар’єра Пресмана в Україні розпочалась в 1998 році, коли він став помічником-консультантом народного депутата Віктора Разводовського. На цій посаді перебував до 2005 року, коли став помічником Міністра транспорту та зв’язку України Євгена Червоненка, з яким має дружні стосунки. В період 2009-2010 – помічник-консультант народного депутата України Олександра Волкова, близького до Дмитра Фірташа.

В 2010 році Пресман обраний депутатом Одеської обласної ради від Партії регіонів, а в 2012 від цієї ж партії обраний народним депутатом за цим же виборчим округом.

В 2014 році знов обраний до Верховний ради України, зважаючи на масований підкуп виборців та відсутність реальних опонентів. В своїй передвиборчій програмі конкретних проблем округу не назвав. Серед основних напрямків роботи він визнав наступні: екологічно сприятливі умови життя (визначення місць збирання відходів, попередження зсувів, вивільнення територій від отрутохімікатів), розширення фінансових можливостей громад (розірвання договорів з недобросовісними інвесторами, затвердження генеральних планів населених пунктів, розпаювання земель), повернути молодь на село (будівництво жилих домів для молоді, поновлення чи розбудова соціально-культурної інфраструктури).

Реально передвиборча програма не виконується. Але нардеп тісно співпрацює з виборцями через 7 приймалень та свій Благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро», надаючи допомогу школам, церквам, а також ветеранськими організаціям (приклади акції –«Канікули з Пресманом», «Лампочки Семеновича»). Інформація фонду поширюється не лише через сайт та соціальні мережі, а й підконтрольний Пресману новинний сайт, в інших ЗМІ інформація розміщується переважно як політична реклама

На даний момент Пресман – член депутатської групи «Партія «Відродження», член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Неодноразово становився співавтором законопроектів щодо вільної (спеціальної) економічної зони «Порто-Франко».

Має тісні стосунки з Одеським міським головою Геннадієм Труханов, був присутній на судових засіданнях щодо обрання останньому запобіжним заходів як обвинуваченому у кримінальному провадженні НАБУ по «Краяну». Крім того, серед його помічників-консультантів на постійній основі рахується Варавва Людмила Анатоліївна, яка за непідтвердженими даними має близькі відносини з Трухановим.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *